انتخاب ورق نمای استرچ متال
07
08

انتخاب ورق نمای استرچ متال

بسته به سنگینی کار ساخت و ساز، زبری سطح، انواع مختلفی از سلول‌ها و همچنین ضخامت‎های مختلف نمای استرچ متال وجود دارد. در نتیجه انتخاب ضخامت و اندازه مناسب مش و ورق استرچ متال، می‌توان یک لایه بسیار ضخیم ملات اعمال کرد. ورق نمای استرچ متال می‌تواند چنین بارهای سنگینی را تحمل کند.

هنگام نصب گرمایش از کف، از چنین ورق نمای استرچ متال حتی استقبال می‌شود. کف همیشه سطحی است که بار زیادی روی آن اعمال می‌شود. به همین دلیل لازم است در اینجا ورق نمای استرچ متال را طوری انتخاب کنید که دارای سلول‌های کوچک باشد و همچنین یک جهنده نسبتاً پهن داشته باشد.دانستن این نکته مهم است که در بازار داخلی اغلب امکان خرید ورق نمای استرچ متال با کیفیت وجود ندارد. زیرا برخی از فروشندگان نه تنها سعی در فروش محصولات با کیفیت ندارند بلکه به سادگی آنچه را که هستند می‌فروشند.
بسیاری سعی در سفارش کالاهایی دارند که ارزان‌تر هستند، اما هیچ کس توجه ویژه‎ای به کیفیت نمی‎کند. در این مورد، ارزش توجه به پارامترهای اصلی کیفیت است که شما در انتخاب ورق نمای استرچ متال و ساخت و ساز باید به آنها توجه کنید.بنابراین، ما به چنین پارامترهای کیفیتی اشاره می‌کنیم:

- ضخامت مواد ورق نمای استرچ متال
- ضخامت بلوز ورق نمای استرچ متال
- اندازه سلول ورق نمای استرچ متال
- شکنندگی فلز ورق نمای استرچ متال
- نوع بعدی مش که جوش داده می‌شود. اطلاعات مهم این است که چون  نمای استرچ متال از فلز ساخته شده است، در نتیجه ساختار آن منحصر به فرد و بسیار سفت و سخت می‌شود و در نتیجه چنین قدرت، محبوبیت و تقاضای بی‌نظیری پیدا کرده است. تفاوت این ورق نمای استرچ متال با ورق نمای استرچ متال دیگر این است که سیم ساخته شده از آن بهم جوش داده می‌شود و سلول ها به شکل مربع یا مستطیل هستند.


بسته به لایه‌ای که می‌توان از آن استفاده کرد، انواع مختلفی از این ورق نمای استرچ متال وجود دارد:

- ورق نمای استرچ متال برای کارهای گچ کاری
- ورق نمای استرچ متال برای گذاشتن کف گرم
- ورق نمای استرچ متال در ساخت حصار
- ورق نمای استرچ متال در ساخت نرده و قفس
- ورق نمای استرچ متال در ساخت نرده و نرده

برای کارهای گچ‎کاری بهتر است ورقی را انتخاب کنید که دارای پوشش با سلولهای کوچک نباشد.
لازم به یادآوری است که اگر سطح برای ایجاد لایه ای از گچ ناهموار است، باید ورق نمای استرچ متال با اندازه سلول کوچکتر انتخاب کنید.