نمای استرچ متال
05
08

نمای استرچ متال

نمای استرچ متال می‌تواند بسیار متنوع و با سلیقه‌های جداگانه طراحی شود. ورق‌ها دارای سوراخ‌هایی با طرح مختلف هستند که می‌توانند مستقیماً با خواسته‌ها و ایده‌های مشتری سازگار شوند. در حال حاضر نمای استرچ متال را می‌توان در ساخت و سازهای تجاری یافت. از یک طرف سرمایه‌گذاری برای مشتریان خصوصی بسیار زیاد است، از طرف دیگر ساختمان‌هایی که به این روش طراحی شده‌اند به نظر رمانتیک و دنج نیستند، اما واضح، متین، کارآمد، مدرن و مقاوم هستند. برای شرکت‌هایی که در ساختمان‌هایی با نمای استرچ متال سرمایه گذاری می‌کنند، این فرصت فراهم می‌شود تا چهره خود را زیر خط بکشند.
 

یک نمونه خوب از ساختمانی که با نمای استرچ متال دوباره طراحی شده است، ترمینال آئودی در Bitterfeld است، اگرچه آئودی ترمینال‌های خود را در کشورهای دیگر مجهز به RMIG با این ورق‌ها ساخته است. نتیجه یک تصویر یکنواخت برای این شرکت است و بنابراین مواجهه مشتری با آن‌ها توام با اطمینان و امنیت خاصی است. در گذشته، نه تنها پایانه‌های تولیدکننده اتومبیل آئودی با بهره از نمای استرچ متال طراحی شده بود، بلکه مجموعه مدرسه Nordstjerneskolen در دانمارک یا ساختمان تولید کننده لوازم الکترونیکی سرگرمی Bang and Olufsen - همچنین در دانمارک - دو نمونه دیگر از ساختمان های تجاری با نمای استرچ متال هستند. 
لازم به ذکر است که نتیجه انتخاب صحیح مواد برای تعمیر یا ساخت، نتیجه‌ای با کیفیت از کار شما به دست می‌آورد. توجه ویژه به شبکه‌های مش فولادی نمای استرچ متال، ورق استرچ متال، نمایشگرها. انواع توری ها و زمینه‌های اصلی کاربرد آنها در ساختمان ضروری است که برای هر کدام چندین گزینه وجود دارد.


انتخاب نمای stretch metal برای ساخت و ساز نقش مهمی دارد، زیرا در این حالت همه چیز به این بستگی دارد که آیا نمای استرچ متال مورد نظر شما می‌تواند عملکردهای لازم را انجام دهد.
ما چندین گزینه برای ساخت شبکه ها برای نمای استرچ متال در نظر خواهیم گرفت:

نمای استرچ متال كه جلو پنجره مشبک گسترده شده است - اگزوز.
نمای استرچ متال كه مش سیم جوش داده شده و همچنین سنگ تراشی.

حال اجازه دهید جزئیات بیشتر این نوع گریتینگ‌ها را در نظر بگیریم:
xtended - شبکه اگزوز نمای استرچ متال یکی از ارزان‌ترین مدل‌ها محسوب می‌شود که هنگام اجرای روکش یا گچ‌کاری از آن استفاده می‌شود. این شبکه نمای استرچ متال  بسیار انعطاف‌پذیر، بادوام و حجیم است که این امر بار دیگر عملی بودن آن و نیاز به کارهای ساختمانی را تأیید می‌کند. سلول‌های این نمای استرچ متال به شکل لوزی ساخته شده است.