متريال های نمای مدرن نمای كرتين وال و نمای فريم لس
18
09

متريال های نمای مدرن نمای كرتين وال و نمای فريم لس

یک ماده - تغییرات بی‌پایان

ویژگی‌های عالی مواد ایده آل برای راه‌حل‌های با کیفیت بالا و زیبایی ظاهری، معماری داخلی برتر، به ساختمان های طراح برنده جایزه است. بگذارید از محصولات ما و تنوع طراحی درگیر الهام بگیرید. از نماهای شيشه ای، نمای كرتين وال و نمای فريم لس شیشه ای SEMULA Editor به ندرت به عنوان ماده‌ای برای دیوارها یا درها استفاده می‌شود. ماهیت شکننده و مستعد شکستن شیشه دلیل این امر است. اما اکنون نمای كرتين وال و نمای فريم لس به عنوان یک دیوار کاملاً محبوب است. به خصوص در ساختمان‌های مدرن، خانه‌ها. بعضی از افراد حتی نمای كرتين وال و نمای فريم لس را به بیشتر دیوارهای خانه می‌زنند. اما بسیاری نیز فقط به دیوارهای خاصی از اتاق اعمال می‌شوند. برخلاف آنچه به ذهن شما خطور می‌کند، فناوری مدرن باعث استحکام شیشه شده و شیشه دیگر به راحتی خرد یا شکسته نمی‌شود. حتی می‌توان روی آن قدم گذاشت.
 

نمای كرتين وال و نمای فريم لس  از این دست به طور متوسط ​​بیش از 1 سانتی‌متر ضخامت دارند. دیوارهای شیشه‌ای جلوه‌ای آینه مانند می‌دهند. عملکرد آن انعکاس تصویر فضا نیست، بلکه بیشتر "باطل کردن" مرزهای بین فضاها است. عینک‌های بزرگ شفاف می‌توانند جریان طبیعی را به فضا وارد کنند. اگر قبلاً هرگز عکسی نگرفته‌اید، باید آن را امتحان کنید.
 

نمای كرتين وال و نمای فريم لس مانند دیوار شیشه ای منظره را به فضا نشان می‌دهد. با وجود دیوارهای شفاف، به نظر می‌رسد مرز بین فضا و فضا از بین رفته است. جدای از عملکردهای فوق، شیشه از نور طبیعی زیادی نیز پشتیبانی می‌کند که فضای خانه را روشن می‌نماید. بنابراین، به عنوان مثال در طول روز، نیازی به نور در فضاهای مجاور فضای خارجی نیست. بنابراین، می‌توان در انرژی برق برای روشنایی اتاق صرفه‌جویی کرد. در شب، شیشه همچنین می‌تواند مناظر طبیعی را به اتاق وارد کند و فضا را عاشقانه‌تر کند. اطلاع از اثرات منفی با توجه به مقدار تابش نور خورشید از نمای كرتين وال و نمای فريم لس دیواره شیشه، توجه به محل قرارگیری این دیواره شیشه ضروری است. ما به شما توصیه می‌کنیم از آشفتگی گسترده در ضلع شرقی خانه و ابتدا در غرب خودداری کنید. هر دو طرف مستعد ورود زیاد نور خورشید در صبح و عصر هستند. در نتیجه، اتاق گرم خواهد شد. در حالت ایده آل، نمای كرتين وال و نمای فريم لس باید در منطقه‌ای از ساختمان رو به شمال یا جنوب قرار گیرد.

 
روش‌های زیادی برای اعمال نمای كرتين وال و نمای فريم لس وجود دارد. قاب‌ها می‌توانند ظاهر قوی‌تر و مرتب‌تری برای نمای كرتين وال و نمای فريم لس ایجاد کنند. برای کسانی که نمای كرتين وال و نمای فريم لس قاب‌دار را دوست ندارند، می‌توانید بدون قاب یا دارای قاب انتخاب کنید. این کانسپت برای نصب از نظر تعمیر و نگهداری کمی مشکل‌ساز است، زیرا شیشه در دیوار تعبیه شده است.