نمای فریم لس؛ نمایه های قابل مشاهده
12
07

نمای فریم لس؛ نمایه های قابل مشاهده

نور در بهزیستی روانی خانواده شما نقش اساسی دارد. بر این اساس، مراکز علمی معماری، طراحی فضاهای باز و شفاف را در خانه تشویق می‌کنند. از نظر حرارتی و صوتی نیز استفاده از انواع نماهای شیشه ای مثل نمای فریم لس گزینه مناسب‌تری برای خانه‌های مدرن است. می‌توان گفت که امکان حضور گسترده نور طبیعی در خانه و چشم‌اندازهای جدید دنیای بیرون. نور و رفاه، درجه حرارت مناسب و کیفیت هوا با گنجاندن این نما در طراحی تامین می‌شود.
 


تعریف

نمای فریم لس هیچ پروفیل قابل مشاهده‌ای ندارد، بلکه شامل یک سری اتصالات مهر و موم شده 12 میلی متری است. نمای فریم لس امکان ایجاد سطوح کاملاً مسطح و شفاف را به همراه قرار دادن پنجره‌هایی که به بیرون باز و در نما ناپدید می‌شوند، فراهم می‌کند. اجرای بسیاری از پروژه‌ها با این نوع نمای سازه ای، امکان توسعه چندین موضوع را فراهم کرده است. اولا از قرار دادن درب‌ها با قاب جلوگیری می‌شود. ثانیا از ایجاد گوشه‌های کاملا مقعر یا محدب هم پیشگیری می‌شود. همچنین بدون تغییر سیستم نصب شیشه، می‌توان با تغییر سایز پروفیل‌های آلومینیومی با اشکال و اندازه‌های خاص، یک ساختار سفارشی برای هر پروژه ایجاد کرد. سطوح کشویی بزرگ و پنجره‌های بدون قاب برای ساختمان‌ها و باغ‌های زمستانی که به طرز ماهرانه‌ای متنوع‌ترین نیازهای معماری را بین اتاق‌های نشیمن و فضای باز ایجاد می‌کنند، به وجود می‌آورد.


 

مزایای نمای فریم لس

1- قاب بیرونی بدون قاب: تامین نمای مداوم
2- سیستم پنجره آلومینیومی با شیشه عایق چند لایه با کیفیت بالا و لبه‌های لعاب‌دار
3- هیدرولیک کردن پنجره‌ها و درها، اتصال به سیستم اتوماسیون خانه و غیره
4- تمیز کردن ساده
5- مصالح عالی و ساخت پیشرفته
6- ابعاد اختصاصی: می‌توان ابعاد سفارشی و شخصی‌سازی شده را برای هر پروژه در نظر گرفت. به این ترتیب خانه شما از زیبایی و عملکردی کاملاً منحصر به فرد برخوردار خواهد شد.

 

خصوصیات

در سیستم‌های کشویی که با نمای فریم لس حاصل می‌شوند، برای باز کردن درب کشویی به وزن 180 کیلوگرم، فقط 20 نیوتن متر (2 کیلوگرم) نیرو لازم است. علاوه بر این، عناصر شیشه‌ای نمای فریم لس نیز می‌توانند به صورت الکتریکی باز و بسته شوند. پروفیل‌های اکسترود شده در آلیاژ آلومینیوم مقاوم در برابر خوردگی با استفاده از قطعات نورد شده با پلی آمید، عایق حرارتی می‌شوند. حتی در صورت بسته بودن، پنجره‌ها به شما این امکان را می دهند از اتاقی که پر از نور است طبیعت را مشاهده کنید. نمای فریم لس می‌تواند با حداکثر محافظت در برابر سرقت به لطف قفل‌های مانیتور شده چند نقطه‌ای و شیشه‌های چند لایه دارای زنگ خطر، از حفاظت بهینه برخوردار باشد. همچنین کنترل اتوماتیک درهای کشویی با موتورهای هیدرولیکی میسر است.