در انتخاب نمای استرچ متال چه مواردی باید مورد توجه قرار گیرد؟
01
04

در انتخاب نمای استرچ متال چه مواردی باید مورد توجه قرار گیرد؟

هنگام انتخاب نمای استرچ متال، باید به اطمینان شرکت توجه کنید. وقتی شرکت‌های معتبری را انتخاب می‌کنید، محصولی خواهید داشت که می‌توانید سال‌ها از آن‌ها استفاده کنید. همچنین باید به دوام محصولات در برابر عوامل محیطی توجه کنید. با انتخاب چنین محصولاتی، می‌توانید کار خود را با اطمینان‌تری به نمایش بگذارید.
 
همچنین می‌توانید شرکت ما را برای دستیابی مطمئن به مدل‌های نمای استرچ متال انتخاب کنید، که هر یک در استانداردهای کیفیت جهانی طراحی شده‌اند. در حالی که ما محصولات سازگار با محیط زیست را به شما ارائه می‌دهیم، از ارائه پشتیبانی قبل و بعد از خدمات نیز غافل نیستیم.
 
سیستم‌های نمای استرچ متال، که نتیجه مطلوبی را در انواع فضاها ارائه می‌دهند، می‌توانند با استفاده از مواد مختلف فلزی مانند آلومینیوم، DKP، گالوانیزه، برنج، ضدزنگ و تیتانیوم تولید شوند. مدل‌های محصول مناسب برای استفاده در زمینه‌های صنعتی را می‌توان در 2 گروه مختلف سیلندر و بدون سیلندر ارزیابی کرد.


 

مدل‌های مش مشبک

مدل‌های محصول دارای سیلندر یک تصویر 2 بعدی ارائه می‌دهند، در حالی که بدون سیلندر می‌توانند یک تصویر سه بعدی ارائه دهند. طیف محصولات ما شامل مدل‌های مختلف از هر دو گروه است. منافذ استفاده شده در مدل‌های محصول می‌تواند الماس، مربع، گرد و شش ضلعی باشد. ما طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید مدلی را انتخاب کنید که متناسب با فضای یا نیازهای شما باشد.
 
شما می‌توانید بسیاری از اطلاعات فنی مختلف درباره محصولات مانند فاصله بین مراکز، وزن، مواد مورد استفاده در تولید، قطر سوراخ را در سایت ما بررسی کنید و به راحتی می‌توانید تعیین کنید که کدام مدل محصول نیاز شما را بهتر برآورده می‌کند. ما همچنین اطلاعات عرض و ارتفاع پروفایل‌ها را با شما به اشتراک می‌گذاریم. اگر می‌خواهید اطلاعات دقیق‌تری در مورد محصولات و برنامه‌های کاربردی ما بدست آورید.
 


ابعاد فلزی گسترش یافته

اندازه‌های ورق نمای استرچ متال در مدل‌های سقف معلق در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. به لطف مدل سیم کشیده با سطوح باز، به لطف سطح باز امکان نورپردازی را فراهم می‌کند. عنصر سقف، همراه با این آلومینیوم منبسط شده، که یکی از قطعات پرکاربرد به عنوان یک عنصر سقف است، به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود تا ظاهر شفاف خود را ارائه دهد.
 
آلومینیوم‌های منبسط شده در قسمت‌هایی از محصول فلزی است که به عنوان یک قطعه استفاده می‌شود. پوشاندن عناصر نصب الكتريكي و مكانيكي با  نمای استرچ متال بين سطح و سقف معلق كافي است.