نمای استرچ متال
31
03

نمای استرچ متال

اندازه های ورق نمای استرچ متال می‌توانند با توجه به فضاها نیز تعیین شوند. این محصولات که به عنوان جایگزینی برای محصولاتی که می‌توانند در اندازه های استاندارد تولید شده و ارائه می‌شوند و به هر پروژه ای جلوه‌ای صنعتی و معاصر بدهند.
 

با نمای استرچ متال شما می‌توانید به ظاهری مدرن و بزرگ دست پیدا کنید.

قیمت ورق نمای استرچ متال جایی که می توانید یک احساس مدرن و جادار پیدا کنید، نیز می‌تواند متفاوت از یکدیگر باشد. قیمت نمای استرچ متال منبسط شده ممکن است بسته به مارک، مدل، ویژگی‌های فنی و ابعاد محصولات متفاوت باشد. با این حال، به عنوان سیلانار متال، محصولاتی وجود دارند که می‌توانند با بودجه‌های مختلف در میان محصولاتی که ما به شما ارائه می‌دهیم سازگار شوند.
 


نمای استرچ متال لوازم جانبی محصولات فلزی پیشرفته هستند. لبه‌ها جذاب‌تر و یک‌دست‌تر شده‌اند. فلز متصل به کناره‌های محصول می‌تواند به شکل U و همچنین نوار L شکل یا مربع شکل لوله‌ای باشد. این محصولات که با لبه‌های تیز توجه خود را به خود جلب می‌کنند، در لبه‌های برش لایه نیز دارای موانع ایمنی هستند. محصولات همچنین می‌توانند به صورت فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و ورق گالوانیزه تولید شوند.
 


 
محصولات را می‌توان در اندازه‌های مختلف و همچنین در الگوها و رنگ‌های مختلف تولید کرد. به منظور ایجاد ماده‌ای مشابه سقف معلق مشبک، محصولاتی که برش داده شده و کشیده می‌شوند توسط سیم و اتصالات پشتیبانی می‌شوند. محصولات در یک زاویه صاف قرار می‌گیرند که ممکن است متناسب با صفحه صفحه باشد. بنابراین، قدرت و استحکام به دست می‌آید و می‌توانید بار را به قاب‌های پشتیبانی منتقل کنید.
 
از آنجا که آنها در یک زاویه بزرگ قرار دارند، می‌توان وزن سقف و همچنین طرف دیگر را مانند یک سقف فلزی باریک کرد. از نظر مقاومت در برابر آتش در برابر محصول نهایی می‌تواند همان مزایایی را داشته باشد که می‌تواند در نمای خارجی ساختمان داشته باشد. این محصولات که ساختاری به راحتی تمیز می‌کنند، گرمایش و سرمایش کارآمدتری را به شما ارائه می‌دهند. به این ترتیب در هزینه‌های عملیاتی صرفه جویی خواهید کرد. نمای استرچ متال نیز برای جداسازی یا هدایت صدا تولید می‌شوند.
 


 
نمای استرچ متال می‌تواند با رنگ‌های مورد نظر شما روکش شده و با روکش‌های مختلف، برنج، آلومینیوم و کروم ساخته شوند. محصولی را که می‌توانید با آن به زیبایی ظاهری منحصر به فردی دست پیدا کنید می‌توانید به روش‌های مختلفی طراحی کنید.