نمای شیشه ای فریم لس برای شرکت ها
23
01

نمای شیشه ای فریم لس برای شرکت ها

امکانات زیبایی که نمای شیشه ای فریم لس ارائه می‌دهد این روزها نقش اصلی را در معماری و دکوراسیون داخلی بازی می‌کند. زیرا امکانات زیادی هم برای تقسیم بندی و هم برای درها، پنجره ها، بالکن ها و نماها فراهم می کند.
اگر شرکت خود را تغییر شکل می‌دهید یا ایجاد می‌کنید، باید بدانید که نمای شیشه ای فریم لس در حال حاضر بسیار رواج دارد. 
 

نمای شیشه ای فریم لس برای شرکت ها


هنگام انتخاب نمای شیشه ای فریم لس، چه چیزی را باید مدنظر قرار دهید؟

هنگامی که به نمای شیشه ای شرکت خود فکر می کنید، باید توجه داشته باشید که ظاهر آن چه در بیرون و چه در داخل به نظر می‌رسد، زیرا نباید فقط یک تصمیم زیباشناختی باشد بلکه همچنین باعث ایجاد قابلیت سکونت، درخشندگی می‌شود که به فضای نیمه خصوصی و خصوصی فضای بیشتری می‌بخشد. شما می‌توانید با درست استفاده کردن از این نما یک فضای دنج در فضاهای داخلی خود ایجاد کنید. 
با این حال، نما در خارج باید متناسب با نوع معماری باشد و بازی خوبی از نور ایجاد می کند، زیرا اتفاق می‌افتد که سطوح و عناصر خارجی معمولاً در نمای شیشه منعکس می‌شوند. 
اگر مسئله فروشگاه‌ها باشد، نمای شیشه ای شفاف فوق‌العاده است. زیرا جذابیت اصلی آنها نمایش نمایشگاه‌ها یا مجموعه‌هایی است که در آنجا به نمایش درآمده و در عین سادگی، جادار بودن، مینیمالیسم و ​​زیبایی را حس می کنید. 
یک ایده جالب این است که نمای شیشه ای فریم لس را با مواد دیگر مانند بلوک، فولاد ضد زنگ یا چوب ترکیب کنید تا ظاهر کمی تحمیل کننده تری داشته باشید، اما همانطور که قبلا گفتیم، این امر به سبک، مفهوم، معماری و منطقه شرکت شما بستگی دارد.
 

نمای شیشه ای فریم لس برای شرکت ها


نماهای شیشه ای SPIDER TYPE یک نوع نما که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، نمای شیشه ای اسپایدر است که مانند نمای شیشه ای فریم لس بسته به نیاز شرکت‌ها، می‌توان آن را با پیچ و مهره‌های مسطح، ثابت یا مفصلی نصب کرد. انتخاب شما هرچه باشد، به شما اطمینان می‌دهیم که گزینه‌ای نسبتاً ایمن است. زیرا شیشه‌هایی با ضخامت حداقل 8.10 میلی متر ساخته شده‌اند، اما علاوه بر این‌، می توانند با فضای شما سازگار شوند. 
از طرف دیگر، ساختار نمای شیشه اسپایدر به عنوان یک واحد واحد عمل می‌کند که از سقف به کف می‌رود، بنابراین حتی امنیت بیشتری برای شرکت خود خواهید داشت. این شیشه‌ها توسط اتصالات متصل به کابل‌های فولادی تقویت می‌شوند که شیشه ها را عمود نگه داشته و آنها را در ساختار فلزی محکم می‌کند. 
استفاده از نمای شیشه ای فریم لس مزایای زیادی دارد. از آنجا که به دلیل استفاده از مواد سبک وزن، یک گزینه مقرون به صرفه برای پوسته بیرونی ساختمان است و بسته به اندازه ساختمان، پس‌انداز می‌تواند افزایش یابد. 
 

نمای شیشه ای فریم لس برای شرکت ها


 


به دلیل توانایی مقاومت در برابر نفوذ هوا و آب، دیوارهای پرده از نظر انرژی صرفه جویی می‌کنند که این امر باعث کاهش هزینه های گرمایش، سرمایش و روشنایی ساختمان می‌شود. بنابراین علاوه بر صرفه جویی در هزینه های ساخت و ساز، امکان صرفه جویی در دراز مدت را فراهم می‌کند. 
یکی دیگر از مزایای آن این است که بسته به نیازها و ترجیحات پروژه شما در واحدهای کوچک یا بزرگ قابل نصب است. نمای شیشه ای فریم لس می‌تواند فاصله کف تا سقف را طی کند یا فقط در فاصله بین طبقات نصب شود. امکان انعطاف‌پذیری بیشتر در طراحی. علاوه بر این، به دلیل قابلیت کاربردی بودن، بطور کلی انواع سیستم‌های نمای کرتین وال برای هر نمای خارجی ساختمان یک گزینه جذاب و مدرن است. 
همچنین نصب این نماها می‌تواند فضای بیرونی منحصر به فرد و از نظر بصری ایجاد کند، بدون اینکه هزینه و بازده را از بین ببرد.