نمای شیشه ای فریم لس
23
12

نمای شیشه ای فریم لس

امروزه معماری معاصر دوست دارد از نمای شیشه ای فریم لس استفاده کند. پنجره‌ها تبدیل به نماهای شیشه ای جایگزین دیوارهای صلب می‌شوند، نور روز و گرمای خورشید را وارد و ساختار را فراهم می‌کند. این روند جدید به طور طبیعی به مفاهیم سازگار شده‌ای نیاز دارد که شیشه‌های ساختمانی باید پاسخ‌های مناسبی برای آن‌ها داشته باشند.
پوسته بیرونی ساختمان نه تنها وظیفه اصلی محافظت از فضای داخلی در برابر عناصر طبیعت را برآورده می‌کند، بلکه تصویری را به دنیای خارج نیز ارائه می‌دهد. به همین دلیل نمای شیشه ای فریم لس سیستم‌های نمای زیبایی را ایجاد می‌کند که برای نماهای زیبا و چشم‌نواز استفاده می‌شود. سیستمنمای شیشه ای فریم لس همچنین سیستم‌های شیشه ای را برای ساخت و سازهای صنعتی و تجاری ارائه می‌دهند.

نمای شیشه ای فریم لسمزیت سیستم نمای شیشه ای فریم لس چیست؟

 
- شفافیت و نور طبیعی سیستم‌های نمای شیشه ای ساختمان از جمله نمای کرتین وال، نمای شیشه ای فریم لس، نمای اسپایدر و ... زمینه دید را باز می‌کند و میزان نور طبیعی روز را در فضای داخلی به حداکثر می‌رساند. در حالی که ساختارها و اتصالات قابل مشاهده به حداقل می‌رسند، این سیستم‌ها به شما کمک می‌کنند تا فضاهای رو به بیرون راحت و روشن ایجاد کنید.
- زیبایی شناسی:‌ نماهایی که با سیستم‌های نمای شیشه ای فریم لس طراحی شده‌اند (فین گلس – Fin Glass)، دارای تیرهای عمودی و افقی نیستند. به نظر می‌رسد که از بیرون کاملاً شیشه ای و صاف ساخته شده‌اند. این معماری فوق‌العاده مدرن و بدیع است. این نما همچنین سازگاری کامل با شیشه‌های کنترل کننده میزان تابش نور آفتاب به داخل را دارا می‌باشند. در یک محیط محصور شده با شیشه‌های زیاد در نما، استفاده از این نوع شیشه‌ها برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد و مصرف بیش از حد انرژی برای تهویه مطبوع می‌تواند بسیار مهم باشد.
- نصب آسان: سیستم های نمای شیشه ای فریم لس Saint-Gobain با داشتن نقاط ثابت‌سازی بهینه، راه‌حل‌های بدون قاب و یا کلید در دست، جمع‌آوری و نصب نماها را در محل ساخت آسان‌تر می‌کند. شیشه به طور فزاینده‌ای به عنوان یک عنصر سازه‌ای در نما، کف، دیوارها، ستون‌ها، تیرها، سقف‌ها و ... استفاده می‌شود. همچنین خصوصیات مکانیکی شیشه برای این نوع پروژه‌ها یک عامل تعیین کننده است.
 

نمای شیشه ای فریم لس

 
نمای شیشه ای فریم لس به معماری مدرن ظاهری شیک می‌بخشد. رنگ‌های زیبا و درخشان به ساختمان ظاهری مناسب و منطبق با شخصیت آن می‌دهد. نمای شیشه ای با نور طبیعی حسی شفاف و باز را ایجاد می‌کند. امروزه شما تقریبا هر رنگی از شیشه را که بخواهید می‌توانید آن را برای نمای خود استفاده کنید. نمای شیشه‌ای می‌تواند در برابر درجه حرارت شدید، خراش، لکه و ... مقاوم باشد و هرگز دچار تغییر رنگ نخواهد شد. بسیاری از معماران از نمای شیشه ای استفاده می‌کنند تا جلوه‌ای مناسب به ساختمان بدهند. علاوه بر انتخاب گسترده در رنگ‌ها و طرح‌های شیشه، می‌توانید از اشکال مختلف نمای شیشه نیز انتخاب کنید. سیستم‌هایی که موجود می‌باشند از آلومینیوم و فولاد ضد زنگ تشکیل شده است. در هر رنگی که بخواهید موجود است! در رنگ‌های متالیک و شیشه چاپی نیز موجود است. شیشه ایمن در برابر اختلاف درجه حرارت شدید. با دوام و مقاوم در برابر خراش و لکه. طراحی مخصوص ساختمان شما نور طبیعی منبع تمام نشدنی انرژی و خوشبختی است. دقیقاً به همین دلیل است که می‌خواهید اجازه دهید تا آنجا که ممکن است جریان پیدا کند. نه تنها نور آزادانه به خانه شما سرازیر می‌شود بلکه این نوع نما نیز زیبا و بسیار بدیع به نظر می‌رسد. به تمامی موارد بالا شیشه عایق بالا و ضد آفتاب مناسب اضافه کنید و بلافاصله مصرف انرژی شما به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. به این ترتیب می‌توانید از زیبایی پایدار هر فصل کاملا لذت ببرید. نمای شیشه ای فریم لس چیزی از نمای سنتی کم ندارد، این نما جلوه‌ای منحصر به فرد به ویو می‌بخشد. انتخاب گسترده‌ای از سیستم‌ها وجود دارد، به طوری که چیزی برای همه وجود دارد. آنچه که بسیار مهم است ایمنی کاربر نهایی است، ما آرزوی شما را به نمای قابل استفاده و جذابی تبدیل می‌کنیم که از نظر مقررات ساختمان نیز از آخرین استانداردها برخوردار باشد.
- پنجره‌های جامبو و ویترین مغازه‌ها نمونه کاملی از این موضوع هستند. با این حال نمای شیشه ای فریم لس و یا نمای کرتین وال نیز می‌تواند با استفاده از این شیشه‌های سایز بالا بسیار متفاوت به نظر برسد. علاوه بر شیشه های شفاف، شیشه های آینه ای رفلکت دار مقاوم در برابر اشعه ماورا UV بنفش نیز یک ماده ساختمانی بسیار جالب به ویژه برای ساختمان‌های اداری است. شیشه لزوماً نباید شفاف باشد. به عنوان مثال، چرا برای روکش نمای خود صفحه‌های شیشه ای رنگی را انتخاب نکنید؟ این به شما این امکان را می‌دهد که مناطق وسیعی از نمای خود را مانند رنگ یا موزاییک رنگارنگ را در طراحی نمای خود ادغام کنید و نمای کاملاً بی‌نظیری ایجاد کنید.  
 

نمای شیشه ای فریم لس