کرتین وال فریم لس
09
05

کرتین وال فریم لس

دیوارهای کرتین وال فریم لس یا دیوارهای بدون قاب | بهترین دیوارهای پرده‌ای برای خانه‌ها با قیمت ارزان

در نگاه اول به سطح شیشه‌ای ساختمانی که نمای آن کرتین وال فریم لس کار کرده باشند، این طور به نظر می‌رسد که سطح یکنواختی دارد. اما خوب که دقت کنیم، قاب‌های شیشه‌ای زیر شیشه سایه‌انداز می‌شوند. از مزایای این شیشه می‌توان به سهولت در نگهداری، نظافت و همچنین سرعت بالا در هنگام نصب، اشاره کرد.
نصب دیوارهای کرتین وال فریم لس به دو روش مختلف نصب می‌شوند. مخاطبان شما می‌توانند انواع کرتین وال‌های فریم لس را به صورت حضوری و بدون سر و صدا با کیفیت قابل قبول و قیمت مقرون به صرفه خریداری کنند.
 

کرتین وال فریم لس

 


گرانترین دیوار کرتین وال فریم لس کدام است؟

کرتین وال فریم لس تنوع بسیار زیاد و متعددی دارد که گران ترین آنها با بالاترین کیفیت ارائه و تحویل داده خواهد شد. نصب دیوار کرتین وال فریم لس توسط متخصصان انجام می‌شود. با توجه به اینکه نمای کرتین وال فریم لس یکی از مدرن ترین و یکپارچه ترین نماها به عنوان یک ساختار و یک ماده پوششی مانند شیشه یا ورق می‌باشد که بدیهی است نوع و اندازه هر یک از این ترکیبات می‌تواند در قیمت کرتین وال فریم لس دخیل باشد. هر چقدر لولا یا پوست در شیشه کرتین وال فریم لس بیشتر باشد، قطعاً در کیفیت و قیمت آن تأثیرگذار خواهد بود.
انواع پرفروش کرتین وال فریم لس
 

کرتین وال فریم لس

 


کرتین وال فریم لس و اجزای تشکیل دهنده آن با سیستم‌های پوشش غیر سازه‌ای برای دیوارهای خارجی ساختمان به کار می‌روند که معمولاً برای ساختمانهای بزرگ و چند طبقه بیشتر استفاده می‌شود. کرتین وال فریم لس، فضای داخلی را از قسمت بیرونی جدا می‌کند، اما فقط می‌تواند وزن و بارهای تحمیل شده را تحمل کند. (مانند بارهای باد، بارهای لرزه‌ای و ...) که به ساختار اصلی ساختمان باز می‌گردند. این با بسیاری از اشکال ساخت و ساز سنتی در تضاد است که در آن دیوارهای خارجی بخش اساسی از ساختار اصلی ساختمان می‌باشد. به طور معمول، سیستم‌های Curtain Wall از یک قاب آلومینیومی سبک تشکیل شده است که می‌توان روی آن پانل‌های تزئینی لعاب دار یا مات نصب کرد.
 
دیوارهای کرتین وال فریم لس با قیمت مقرون به صرفه
 

کرتین وال فریم لس

 


 
قیمت‌های مختلف دیوار کرتین وال فریم لس به عوامل و پارامترهای مختلف بستگی دارد. مصرف کنندگان می‌توانند بهترین محصول را در یک بسته منحصر به فرد و مفید خریداری و از آن بهره مند شوند.
 
·         مشخصات کرتین وال فریم لس عبارتند از:
·         صدا و رطوبت عایق حرارتی و بسیار سبک کرتین وال فریم لس
·         وزن سبک دیواره کرتین وال فریم لس باعث کاهش نیروی ناشی از وزن خود دیواره می‌شود
·         کرتین وال فریم لس می‌تواند در مقابل نیروهای طبیعی قوی مانند زمین لرزه نیز مقاومت خوبی  داشته باشد.
·         نصب نمای کرتین وال فریم لس بسیار آسان است
·         سیستم Curtin Wallبسیار زیبا و مدرن است
·         استفاده از نمای کرتین وال فریم لس بسیار مقرون به صرفه است
 

کرتین وال فریم لس