نمای استرچ متال
01
04

نمای استرچ متال

فلزات انبساطی که با فولاد ضدزنگ تولید می‌شوند و به طور گسترده در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار می‌گیرند، خواص بسیاری دارند. این ماده با ساختار با دوام و مفید و همچنین تولید از مواد آلومینیوم ضدزنگ، یکی از مواد ضروری در صنعت ساختمان است. شرکت ما با ارائه خدمات حرفه‌ای در این زمینه می‌تواند هر آنچه را که می‌خواهید در مورد محصولات نمای استرچ متال در نقطه تولید آماده کنید.
 


مواد نمای استرچ متال که به عنوان یک ماده اولیه ساختمانی در زمینه ساخت شناخته و تعریف می‌شوند، برای برش مواد اولیه خود با برش با دستگاه مخصوص استفاده می‌شوند. از این طریق در فرم فلزی منبسط شده محصول فلزی طراحی می‌شود و با توجه به پروژه‌ها در اندازه‌های مختلف، رنگ‌های خاص و انتخاب‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر داشتن یک ویژگی تزئینی، در تقاضای گسترده و در زمینه استفاده گسترده ترجیح داده می‌شود.
 
برای اندازه‌گیری می‌توان از اندازه بسیار گسترده‌تر و طولانی‌تر استفاده کرد. نمای استرچ متال از نظر اقتصادی بودن از یک مزیت سودمند برخوردار است و همچنین از بسیاری از مواد مانند فولاد، آلومینیوم، مس یا گالوانیزه تولید می‌شود. از نظر ویژگی‌ها می‌توان به دلخواه در الگوها و شکاف چشمه‌ها تغییراتی ایجاد کرد.
 


 
نمای استرچ متال، که در مناطق طراحی بسیار ترجیح داده می‌شوند، زیرا یک ماده سبک هستند و اکنون بسیار شیک در مناطق تزئینی استفاده می‌شود. این در سطوح مختلف ساختمان‌ها، در بسیاری از انواع سقف‌ها و به روش بسیار مفید با سبک بودن برای استفاده ایمن ترجیح داده می‌شود.
 
نگهداری و تمیز کردن ورق نمای استرچ متال، همراه با قابلیت تخلیه و پلاگین، به سادگی در شرایط مناسب انجام می‌شود. به این ترتیب استفاده طولانی مدت را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به لطف ساختار سوراخ‌دار خود، نه تنها یک فضای امنیتی عالی ایجاد می‌کند، بلکه استفاده تزئینی را نیز به شما ارائه می‌دهد. جوشکاری با تولید ساخته نمی‌شود ، امکان شکستن، شکستن یا فرسودگی مستقیم وجود ندارد.
 


این ساختار انعطاف‌پذیر است و هیچ شرایطی وجود ندارد که بتوانند از نظر محیط امنیتی مستقیماً عبور کنند. به این ترتیب، به لطف ساختار انعطاف‌پذیر، فرسودگی یا ضربه خوردن در هر ضربه بسیار دشوار است. وقتی می‌خواهید مونتاژ و تعویض انجام دهید، می‌توانید این کار را با هر بار تمدید به روشی ساده انجام دهید. از آنجا که نمای استرچ متال سبک است، جمع‌آوری آن به سادگی به عنوان یک محصول ساختمانی امکان‌پذیر است.