مشخصات خاص نمای hpl
19
02

مشخصات خاص نمای hpl

ورق های hpl پارکت چوبی نیستند، اما تولید صادقانه گونه اصلی چوب با نتایج زیبایی عالی هستند. ورق های لمینیت نمای hpl یک راه حل عالی برای لذت بردن از جلوه چوب با کاهش هزینه‌ها و نگهداری است.
ورق نمای hpl چوبی است که از اتصال و فشار لایه‌های مختلف مواد با عملکردها و کیفیت‌های مختلف بدست می‌آید.
ورق نمای hpl از ترکیب به صورت لایه‌ای و با فشار مواد مختلف بدست می‌آید. در واقع ورق نمای hpl یک محصول ساختمانی ایده‌آل برای معماری متشکل از یک هسته سفت و سخت همراه با یک سطح تزئینی متشکل از رزین‌های حرارتی مقاوم در برابر آب و هوا است.
جمع و جور و با دوام، ورق نمای hpl به طور خاص برای برنامه‌های فضای باز طراحی شده است. در برابر آب و هوای طبیعی (نور خورشید و عوامل جوی) مقاوم است و عملکرد فنی را فراهم می‌کند که آن را برای بخش ساخت و ساز مناسب می‌سازد، جایی که یک گزینه عالی برای مواد سنتی است.
در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها موجود است و به شما امکان می‌دهد یک نمای مقاوم و بسیار سبک داشته باشد.


 

مشخصات خاص نمای hpl

ورق نمای hpl یک ورقه تزئینی با فشار بالا برای کاربردهای بیرونی است، متشکل از لایه‌هایی از الیاف سلولزی آغشته به رزین‌های فنلی گرمایشی و یک یا چند لایه سطحی از کاغذ تزئینی آغشته به رزین های گرماسنج دارای حفاظت از آب و هوا خاص، همه از طریق یک فرآیند فشار بالا مطابق شیمیایی به هم پیوند خورده‌اند.

برنامه‌های اصلی:


ورق نمای hpl عمدتا برای روکش نما (نمای تهویه شده معمول) و بالکن و همچنین مبلمان خیابان و تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز استفاده می‌شود.
نمای hpl تهویه شده یک سیستم نمای ساختمانی است که ایجاد یک حفره با تهویه طبیعی بین ساختار تحمل بار عایق بندی شده خارجی و روکش را فراهم می‌کند. پانل‌های hpl مقاومت در برابر عوامل جوی (آفتاب، باران، برف، گرما، سرما و غیره ...) را تضمین می‌کنند.
 


ویژگی‌ها:


نوسانات دما و تغییر رطوبت نسبی بر خصوصیات فیزیکی و مکانیکی نمای hpl  تأثیر نمی‌گذارد.
قبل از نصب نمای hpl، توصیه می‌شود پانل‌ها را در وضعیت مناسب و تهویه مناسب نگهداری کنید تا بتواند به آن‌ها سازگار شود و از تغییر شکل آن‌ها جلوگیری شود.
فشردگی خاص ورق‌های نمای hpl ترکیبی عالی از ویژگی‌های مکانیکی مانند مقاومت در برابر خم شدن، کشش، فشار و ضربه را تضمین می‌کند. همگنی و تراکم بالای صفحات، مقاومت بالایی در برابر استخراج عناصر اتصال را تضمین می‌کند.
درصد بسیار بالایی از مواد اولیه مورد استفاده برای تولید ورق های نمای hpl از منابع تجدیدپذیر تأمین می‌شود.
این ماده فنی و قوی می‌داند که چگونه هر بار مفاهیم و هندسه‌های مختلف را بیان کند.