مواردي كه  در نصب ورق نمای استرچ متال بايد مورد توجه قرار بگيرند.
10
08

مواردي كه در نصب ورق نمای استرچ متال بايد مورد توجه قرار بگيرند.

هنگام نصب ورق نمای استرچ متال در کف گرم، در جایی که بار زیادی روی زمین وجود دارد، لازم است که یک ورق نمای استرچ متال بدون پوشش سلول‌ها انتخاب کنید.
اگر تصمیم دارید از نمای استرچ متال حصاری درست کنید، می‌توانید از ورق استرچ متالی استفاده کنید که دارای سلول‌های بزرگ باشد. اینها شبکه‌های گالوانیزه هستند که برای سال‌های زیادی تغییر شکل نخواهند داد.


در تولید نرده‌ها و همچنین قفس‌های مختلف به موارد نمای استرچ متال که از فلزهای بسیار ضخیم ساخته شده‌اند توجه کنید؛ زیرا این مدل‌ها از پایداری و استحکام بیشتری برخوردار هستند. برای ساخت ساختار در اتاق، می‌توانید از یک نمای استرچ متال بدون پوشش یا به سادگی گالوانیزه استفاده کنید.
برای ساخت انواع نرده‌ها و حفاظهای محافظ می‌توانید نمای استرچ متال با مش متوسط ​​را انتخاب کنید. در این حالت، باید ورق نمای استرچ متال سیم گالوانیزه را انتخاب کنید.
لازم به ذکر است که هنگام انتخاب ورق نمای استرچ متال جوش داده شده، توجه به کیفیت جوشکاری بسیار مهم است. زیرا این پارامتر اصلی است که می‌توانید با استفاده از آن از میزان قدرت این مدل استفاده کنید. اگر جوشکاری در برابر ورق نمای استرچ متال اضافی مقاومت کند، مش بصورت محکم و کارآمد ساخته می‌شود.
 


مهم است که بدانید هنگام انتخاب ورق نمای استرچ متال با پوشش گالوانیزه، این پوشش را می‌توان به دو روش اعمال کرد:

گالوانیزه گرم: با گالوانیزه گرم می‌توان ورق نمای استرچ متال را در مایع روی داغ قرار داد. این پوشش با بالاترین کیفیت است، زیرا در این حالت این محلول توانایی ورود به تمام سوراخ‌های جلوی پنجره را دارد و همین امر باعث اطمینان بیشتر آن می‌شود. فلز با این محلول آغشته شده و مش گالوانیزه می‌شود.
الکترو گالوانیزه: گالوانیزه الکترو گالوانیک با استفاده از یک لایه روی روی ورق نمای استرچ متال با استفاده از برق انجام می‌شود. مشی که این پوشش را دارد کاملاً صاف است اما پس از مدتی از بین می‌رود. این پوشش ارزان‌تر است، بنابراین در نتیجه هزینه ورق نمای استرچ متال خود ورق استرچ متال کمتر است.
 
علاوه بر این، تعدادی از معایب چنین ورق نمای استرچ متال وجود دارد:
لایه روی بسیار نازک‌تر از گالوانیزه گرم است.
روی فلز را اشباع نمی‌کند که باعث می‌شود ورق نمای استرچ متال از کیفیت بالایی برخوردار نباشد. در نتیجه، این مدل ورق نمای استرچ متال به سرعت زنگ می‌زند و پس از دو سال لایه روی کاملا از بین می‌رود.


توجه به محل جوشکاری ورق نمای استرچ متال ضروری است. واقعیت این است که اگر روی اتصالات سیم لکه‌های سیاه وجود داشته باشد، به این معنی است که این ورق نمای استرچ متال از فلزهایی که قبلا گالوانیزه شده بود پخته شده است.

در نتیجه، مهمترین نکاتی را که هنگام نصب نمای استرچ متال باید توجه ما را جلب کنند، ذکر می‌کنیم:

- کیفیت جوشکاری روی فلزهای ورق نمای استرچ متال 
- کیفیت پوشش ورق نمای استرچ متال
- اندازه سلول ورق نمای استرچ متال

ورق نمای استرچ متال اغلب در مراحل انجام کارهای مختلف در محل ساخت و ساز استفاده می‌شود. امروزه از این ورق در پروژه‌های مختلفی از این ورق استفاده شده است که هر کدام از آنها ویژگی‌های عملیاتی و هدف خاص خود را دارند.