اجرای کامپوزیت
10
10

اجرای کامپوزیت

اجرای کامپوزیت آلومینیومی شامل پانل های کامپوزیتی متشکل از دو ورق آلومینیومی هسته پلاستیکی و ابزار و یراق نصب ورق های کامپوزیت آلومینیومی به سطح نما می باشد. به طور متناوب، یک ماده اصلی هسته می تواند برای افزایش مقاومت در برابر آتش استفاده شود.این ماده پلاستیکی از دو طرف در یک فرآیند پیوند فیوژن به ورق های آلومینیومی متصل می شود. این پیوند شیمیایی و مکانیکی به این معنی است که ورق پانل کامپوزیت به طور خاص برای طراحی داخلی و طراحی فضای داخلی، برای ساخت و ساز جدید و بازسازی ساختمان های قدیمی مناسب است. این گزینه برای گزینه های متعدد استفاده می شود:

- ساختارهای نمایشی عقب تهویه
-  به عنوان عنصر پرکننده برای دیوارهای غیر بار بر
- روکش افقی برای طراحی ساختار سقف های مدرن
- اجرای سقف مسطح یا منحنی
- روکش برای بالکن ها و سازه های تونل
- پانل های درب، دیوارهای پارتیشن مدولار، تقسیم و پارتیشن بندی فضا ها
 

اجرای کامپوزیت

 


مزایای استفاده از پانل های کامپوزیتی:

بهترین و بیشترین کاربرد اجرای کامپوزیت در پروژه های بزرگ می باشد که الزامات بالایی را برای رطوبت و سختی تعیین می کنند.
پانل های کامپوزیت به طور کلی پانل های نمایشی گسترده ای هستند که از یک ماده هسته پایدار و دو لایه پوشش تشکیل شده اند.
ساختار کامپوزیت آنها را بسیار الاستیک و قابل انعطاف می سازد ، به گونه ای که معماران را قادر می سازد تا طرح های معماری ای طراحی کنند که از خطوط ساختمان پیروی می کنند و حتی می توانند طرح هایی خارج از طرح های صاف ارائه کرده و این اطمینان را داشته باشند که نمای کامپوزیت می تواند حتی در نما های منحنی و گرد اجرا شوند.
لایه های پوشش را می توان در یک طیف رنگی تقریبا بی حد و مرج عرضه کرد طیف رنگی استاندارد پانل های کامپوزیت تمامی رنگ های گروه RAL  می باشند که خود طیف رنگی بسیار کامل و کاربردی می باشد.
 

اجرای کامپوزیت

 

 

اجرای کامپوزیت می تواند کاملا متناسب با خطوط ساختمان باشد. این ترکیب از شکل پذیری و پایداری می تواند برای ایجاد طیف قابل توجهی از اشکال استفاده شود.
 این پانلها به طور کلی به عنوان پانل های نمایشی بزرگ یا عناصر نمایشی محصور (بدون لبه های قابل برداشت قابل مشاهده) استفاده می شوند.
پانل های نمای کامپوزیت آلومینیومی ایده آل برای طرح های نمایشی متمایز و پیچیده است. به عنوان روکش فریم، پانل کامپوزیت شامل دو ورق آلومینیومی است که به یک هسته معدنی مقاوم در برابر آتش FR  متصل شده اند. از این رو آنها با توجه به استحکام و انعطاف پذیری خود، دقیق ترین مفاهیم طراحی را برآورده می کنند. اجرای کامپوزیت آلومینیوم به خصوص برای روکش های نمایشی در ساختمان های جدید و پروژه های نوسازی توصیه می شود. چسبندگی، تایل های بزرگ، ثبات، مقاومت در برابر آب و هوا و وزن بسیار سبک ، طرح های فردی و استفاده های متنوع را در ساخت و اجرای کامپوزیت می سازد.
اجرای کامپوزیت بهترین راه حل ساختمانی برای بازسازی نما است. پانل های آلومینیومی منحصر به فرد در مقایسه با سایر گزینه های اجرای نما های مرسوم ساختمان ها دارای مزایای فراوانی هستند.
پانل های کامپوزیتی نه تنها برای آثار خارجی استفاده می شود ، بلکه آنها برای تزئین داخلی اتاق های داخلی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. پانل های کامپوزیت همچنین برای تولید سقف های معلق، نیمکت های ساختمانی، ستون ها، دیوارها و ریل های محافظ استفاده می شود.
 

اجرای کامپوزیت