نسل جدید نمای سرامیک
14
08

نسل جدید نمای سرامیک

 نسل جدید نمای سرامیک

نمای سرامیک یکی از نما های مدرن و امروزی میباشد که امروزه در نمای ساختمان های مدرن استفاده می شود.
نمای سرامیک متشکل است از زیرسازی و قطعه های سرامیک که این قطعات نمای سرامیک با هم نمای دو پوسته ای را تشکیل میدهند.
نمای سرامیک یکی از رایج ترین انواع نما است. کاشی های سرامیکی در رنگ ها، طرح ها و بافت های نامحدود موجود می باشند که باعث می شود گزینه طراحی بسیار رایج برای پوشش نما باشد. هر وقت نمای سرامیک روی ساختمان پوشیده می شوداتصالات مکانیکی به شکل پیچ و مهره نیز می تواند به عنوان یک حمایت اضافی به منظور جلوگیری از افتادن سرامیک از بالا و ایجاد مشکلات ایمنی ثابت شود.  
 

نسل جدید نمای سرامیک


جداره های دو پوسته،نسل جدید جداره های ساختمانی
جداره های دو پوسته مانند نمای سرامیک ، عنوان گرایشی نو در طراحی جداره های ساختمان است که بر پایه دست یابی به حداکثر شفافیت فضایی ، نیازعملی به بهبود محیط آسایش داخلی ، افزایش کیفیت آکوستیکی ساختمان ها به خصوص در مناطق با آلودگی صوتی بالا و کاهش مصرف انرزی در زمان استفاده از ساختمان شکل گرفته و توسعه یافته است .
نمای سرامیک در سال 1990 در هلند معرفی شد. با استفاده از سیستم های مختلف مورد اعتماد خود، بسیاری از پروژه های مختلف در طول 25 سال گذشته به دست آمده است. این برنامه کلیه گزینه های تقریبا نامحدود را با گزینه های روکش های سرامیکی گسترده ای در بسیاری از رنگ ها، شکل ها و بافت ها برای امکانات الهام بخش برای هر طرح طراحی می کند.
 
از ساخت و ساز جدید تا نوسازی و ساخت و ساز مسکونی و تجاری، نمای سرامیک راه حل برای هر بودجه دارد. امروزه برنامه شامل بسیاری از گزینه های مختلف نمای سرامیکاست. پوشش نمای سرامیک را می توان با تعیین رنگ مورد نظر، ابعاد مورد نظر شبکه، ساختار مورد نظر، ترجیح نصب، ضخامت ساختار سیستم، ابزار ساختمان، عملکرد ساختمان و سطح مورد نظر دوام انتخاب نمود.
 
 

نسل جدید نمای سرامیک

 
سیستم های نمای سرامیک با حداکثر انعطاف پذیری ارائه می شوند. این گزینه مزایای ویژه ای برای بازسازی دارد. علاوه بر این، ساختارهای سطحی جدید و رنگ های لعاب، طراحان را برای ایجاد هویت ساختمان های منحصر به فرد بیشتر می کند.
علاوه بر این، مونتاژ نمای سرامیک در حال حاضر، با استفاده از کلیپ های RAPID برای نصب سریع تقریبا به طور کامل اتوماتیک است. در نتیجه، سرعت نصب و اجرای نمای سرامیک نسبت به نما های سنتی بسیار بالاست.
بهره وری انرژی ساختمان و در نتیجه رفاه کسانی که در آن زندگی می کنند یکی از معیار های طراحی نما در ساختمان های امروزی می باشد.در نمای سرامیک تمام این عناصر را در بر می گیرد.