نمای شیشه ای فریم لس و مزایای آن
21
07

نمای شیشه ای فریم لس و مزایای آن


نمای شیشه ای فریم لس شیشه دو جداره است که در آن یکی از لایه های شیشه ای بزرگتر از لایه دیگری است. یکپارچگی و زیبایی شیشه های فریم لس باعث شده در ساختمان های مدرن استفاده شود.
کاربرد نمای شیشه ای فریم لس بیشتر در ساختمان های تجاری یا اداری کاربرد دارد.اما نمای شیشه ای فریم لس  به دلیل ایجاد چشم اندازی زیبا وامکان استفاده از حداکثر روشنایی خورشید می توان در ویلاها نیزاستفاده شود.به علاوه با پیدایش شیشه های دوجداره ویا سه جداره نمای شیشه ای فریم لس از عایق صوتی و حرارتی بسیارمناسبی برخوردار است.
 

نمای شیشه ای فریم لس و مزایای آن


 برای اجرای نمای فریم لس ابتدا سطح نما بصورت شبکه بندی کامل زیر سازی شده و پروفیل های آلومینیومی فریم نما روی این شبکه بندی قرار می گیرند به این صورت که ابتدا سطح نما توسط پروفیل های فلزی 40*40 با دقت شبکه بندی گردیده و سپس فریم نما در داخل این شبکه ها قرار می گیرد. وجود لاستیک های هوابندی و آب بندی در اطراف فریم و شیشه باعث گردیده سطح نما کاملاً ایزوله گردد. در این نوع سیستم ها را می توان هم به صورت باز شو و هم به صورت فيکس اجرا کرد.
 
 

نمای شیشه ای فریم لس و مزایای آن


مزایای نمای شیشه ای فریم لس

از جمله مزایای این سیستم ها باعث ایجاد تغییر و تحول بسیاری در ظاهر ساختمان می شود.نمای شیشه ای فریم لس در میان سیستم های امروزی در بازار با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است. زیرا باعث می شود فضای داخلی ساختمان بزرگتر به نظر رسد.از جمله مزایای مهم این سیستم ها, باز بودن و افزایش قابلیت نورگیری طبیعی خانه از بیرون است.
از دیگر مزایای  نمای شیشه ای فریم لس آن است که افرادی که تمایل دارند چشم انداز از محیط بیرون از خانه خود را داشته باشند، این گزینه برای آنها کاملا مناسب است. این سیستم ها در تمامی محیط راه ارتباطی با بیرون را دارند. به این ترتیب با استفاده از این نوع سیستم های بدون فریم، علاوه بر  افزایش چشماندازهای رو به بیرون، باعث می شود نمای ساختمان مردن و شکیل تر باشد. 
و در اخر می توان سهولت در نگه داری و نظافت و همچنین سرعت نصب بالا  از مزایای دیگر نمای شیشه ای فریم لس به شمار اورد.
 

نمای شیشه ای فریم لس و مزایای آن